Захворіло у світі
5,606,925
Померло у світі
350,862
Вилікувалось у світі
2,300,985
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Житомирський бронетанковий завод передав Міноборони чергову партію відремонтованих БМП

Житомирський бронетанковий завод передав Міноборони чергову партію відремонтованих БМП

Всього було передано 7 відремонтованих та модернізованих бойових машин піхоти

Житомирський бронетанковий завод передав Міноборони чергову партію відремонтованих БМП
фото ukroboronprom.com.ua/

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод», що входить до складу «Укроборонпрому» , передав Міністерству оборони України чергову партію з 7 відремонтованих та модернізованих бойових машин піхоти, з них 5 одиниць БМП-1 та 2 одиниці БМП-2. Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

«Працівники підприємства відновили боєздатність всіх систем та агрегатів, замінили несправні прилади, перевірили роботу озброєння тощо», – йдеться в повідомленні .

Ремонтні роботи здійснено в рамках договору на виконання державного оборонного замовлення, який було укладено восени 2018 р. строком на 2 роки. 

Директор ЖБТЗ Олексій Жуковець підкреслив, що навіть в умовах карантину підприємство вчасно виконало свої зобов’язання відповідно до діючих стандартів якості. Він додав, що наразі для виконання робіт задіяні лише ті фахівці, які є критично важливими на своїх ділянках.

ДП «Житомирський бронетанковий завод» займається виготовленням, капітальним ремонтом та модернізацією легкоброньованої техніки різних модифікацій: БМП, БРЕМ, БМД, БРДМ, БТР, а також машини на їх базі.

Нагадаємо: в середині березня державний концерн «Укроборонпром» увів режим повного або часткового простою на 17 підприємствах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті