П'ять «Русланів» доставляють з Китаю до Європи вантажі для протидії коронавірусу

П'ять «Русланів» доставляють з Китаю до Європи вантажі для протидії коронавірусу

Українські літаки Ан-124-100 повітряного флоту Antonov Airlines виконують серію рейсів з перевезення медичних вантажів

П'ять «Русланів» доставляють з Китаю до Європи вантажі для протидії коронавірусу
Фото: facebook.com/antonov.company

Літаки Ан-124-100 повітряного флоту ДП «Антонов» виконують серію рейсів з перевезення вантажів, необхідних для боротьби з поширенням коронавірусу, з Китаю до країн Європи. Про це повідомляє пресслужба компанії

Доставляються засоби індивідуального захисту: захисні маски, костюми, рукавички, окуляри, дезіфнікуючі засоби, медикаменти та реагенти для проведення лабораторних досліджень. Наразі у здійсненні цих операцій задіяні 5 «Русланів». Їз зустрічають урядовці. Місцеві ЗМІ називають ці українські літаки «суперзірками», – сказано в повідомленні. 

Зазначається, що протягом останніх 4 діб вантажі були доставлені до Афін (Греція) – 80 тонн, Сарагоси (Іспанія) – 74 тонни, Порто (Португалія) – 83 тонни, Пардубіце (Чехія).

Окрім того, до боротьби з поширенням коронавірусу долучились виробничі цехи «Антонова». Вони щоденно виготовляють близько 300 шестишарових багаторазових масок для забезпечення потреб підприємства, зокрема для членів льотних та технічних екіпажів Antonov Airlines.

«Було відновлено 11 кисневих систем, встановлених у київській лікарні №5 «, – наголосили в повідомленні.

Нагадаємо: збитки авіагалузі України через коронавірус становлять близько 10-15 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло