Захворіло у світі
5,954,711
Померло у світі
365,535
Вилікувалось у світі
2,516,951
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Машзавод «Корум Світло шахтаря» провів випробування обладнання для «Білоруськалій» онлайн

Машзавод «Корум Світло шахтаря» провів випробування обладнання для «Білоруськалій» онлайн

Завод дистанційно презентував замовнику роботу 16 трансформаторних підстанцій КТПВ-ДВ-630

Машзавод «Корум Світло шахтаря» провів випробування обладнання для «Білоруськалій» онлайн
Фото: Corum Group

Харківський машинобудівний завод «Корум Світло шахтаря» провів випробування нової техніки для підприємства «Білоруськалій» онлайн, забезпечивши клієнту можливість на відстані вивчити конструкцію інноваційних трансформаторних підстанцій КТПВ-ДВ-630 та бути присутнім при випробуванні їх роботи. Про це повідомляє пресслужба Corum Group.

«Ми робимо все, щоб своєчасно виконувати замовлення наших клієнтів, при цьому забезпечивши максимальний захист здоров'я наших співробітників. Нам важливо не підвести замовників і зберегти виробництво. Для цього знаходимо нові формати комунікацій з клієнтами», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова в.о. генерального директора Corum Group Михайла Потапова.

Зазначається, що в умовах карантину завод працює в особливому режимі з підвищеними заходами дезінфекції та гігієни. Зазвичай замовники приймають виготовлене обладнання на заводі виробника, але наразі поїздки неможливі, тому презентація та здача техніки відбулись у віддаленому режимі.

Після успішних онлайн випробувань, перша партія трансформаторних підстанцій КТПВ-ДВ-630 готується до відправки в Білорусь.

У повідомленні додали, що білоруські партнери Corum Group замовляють обладнання з 2001 року. Всього машинобудівники поставили до Білорусі понад 380 трансформаторних підстанцій типу КТПВ, 16 підстанцій КТПВ-ДВ-630 планують відвантажити замовнику до кінця весни. 

Нагадаємо: група DTEK Energy знаходиться в процесі розробки пропозицій для кредиторів щодо зупинки виплат і реструктуризації боргу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті