Захворіло у світі
60,973,636
Померло у світі
1,432,048
Вилікувалось у світі
39,070,026
Захворіло в Україні
693,407
Померло в Україні
11,909
Вилікувалось в Україні
326,238
Softbank передумав викупати долю в WeWork вартістю $3 млрд

Softbank передумав викупати долю в WeWork вартістю $3 млрд

Рішення конгломерату не торкнулося решту пакету заходів з порятунку

Softbank передумав викупати долю в WeWork вартістю $3 млрд
фото www.flickr.com/photos/ykjc9/2705672779

Японський конгломерат Softbank Group Corp заявив, що не збирається викупати частку акцій компанії WeWork вартістю $3 млрд. Про це повідомляє Investing.com.

Зазначається, що Softbank  поінформував спеціальний комітет при раді директорів про те, що не завершить узгоджену в жовтні оферту по викупу акцій. Комітет також попередив, що розглядає можливість пред'явлення компанією WeWork судового позову до Softbank у зв'язку з невдалою угодою.

Нагадаємо: наприкінці жовтня SoftBank погодився викупити акції WeWork в рамках рятівного пакету на суму $9,5 млрд. Угода полягала в тому, що японська компанія придбає 80% акцій після проведення IPO WeWork за місяць до того, як вона почала пошуки коштів.

Але угода затьмарилася тим, що SoftBank пригрозив вийти з неї в березні, посилаючись на деякі невиконані умови та натякаючи на розслідування Комісії з цінних паперів і бірж США та Міністерства юстиції США щодо WeWork.

Рішення SoftBank не торкнулося решти пакету заходів з порятунку, включаючи нове фінансування в розмірі $5 млрд і прискорену реалізацію раніше прийнятих зобов'язань в розмірі $1,5 млрд.

Одним з найбільшим розчарувань для SoftBank  в 2019 році стало відкладення запланованого виходу на біржу компанії WeWork. Більше про ситуацію можна дізнатись із матерілу Mind «Хиткий простір: чому мережа коворкінгів WeWork відклала ІРО на $47 млрд».  

У зв’язку з провалами двох своїх основних проектів – WeWork та Uber, SoftBank Group Corp повідомила про свої перші квартальні збитки за 14 років.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті