Захворіло у світі
5,543,439
Померло у світі
347,836
Вилікувалось у світі
2,266,394
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Франція звинуватила США в перекуповуванні медичних масок прямо в аеропорту Китаю

Франція звинуватила США в перекуповуванні медичних масок прямо в аеропорту Китаю

В боротьбі за маски перемагає той, в кого більше готівки

Франція звинуватила США в перекуповуванні медичних масок прямо в аеропорту Китаю
фото DR

Американці перекуповують захисні медичні маски у французів буквально на злітній смузі за готівку, заявив глава регіону Гранд-Ест Жан Роттнер. Франція на тлі пандемії коронавірусу замовила в Китаї мільярд масок, передає Deutsche Welle.

Французький регіон Гранд-Ест, який найбільше стражждає від пандемії коронавірусу, звинуватив США в тому, що вони перекуповують замовлені французами в Китаї захисні маски, необхідні терміново. Глава регіону Гранд-Ест Жан Роттнер заявив, що американці перекуповують маски буквально «на злітній смузі» в Китаї.

«Вони витягують готівку і платять втричі або вчетверо вище ціни нашого замовлення», – сказав Роттнер в інтерв'ю медіакомпанії RTL 2 квітня.

«Ми повинні боротися», – підкреслив глава регіону, до складу якого входять Ельзас, Лотарингія і Шампань-Арденні. Він не уточнив, скільки масок США перекупили у французів. Уряд в Парижі поки що не підтвердив звинувачення Роттнера.

На тлі пандемії коронавірусу Франція замовила в КНР мільярд захисних масок. Президент країни Емманюель Макрон має намір до кінця року наростити виробництво масок в самій Франції.

Згідно з офіційними даними, в регіоні Гранд-Ест від COVID-19 померли 1585 чоловік. У цих даних враховуються і 570 осіб, померлих в будинках для людей похилого віку. У всій Франції, за даними Міністерства охорони здоров'я країни, станом на 2 квітня від COVID-19 померли більше 4000 чоловік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті