Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
Світовий Банк закликав Україну прийняти додаткові закони щодо ринку землі

Світовий Банк закликав Україну прийняти додаткові закони щодо ринку землі

Мова йде про можливість юрособам брати участь у ринку земель та послаблення обмеженнь на загальну площу ділянок, які можна набувати у власність

Світовий Банк закликав Україну прийняти додаткові закони щодо ринку землі
Фото: pixabay.com

Світовий банк (СБ) закликав Верховну Раду прийняти прийняти низку додаткових законів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє пресслужба Світового банку на сторінці в Facebook.

«Мова йде про закони, які забезпечать відкритий доступ до кадастрових даних, посилять управління земельними ресурсами, пришвидшать процедури передачі землі, регулюватимуть продаж державних земель, в тому числі використання обов’язкових електронних аукціонів, які обмежать безкоштовну приватизацію державних земель, та відкриють доступ до фінансування для дрібних сільгоспвиробників», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, Світовий банк закликає надати можливість юридичним особам брати участь у ринку земель для забезпечення здорової конкуренції та послабити обмеження на загальну площу земельних ділянок, які можна набувати у власність.

У повідомленні наголошуєть, що ці реформи є критичними для залучення інвестиції у сільське господарство, відкриття доступу до фінансування для фермерів та забезпечення справедливої вартості активів для українських землевласників.

Нагадаємо: Верховна Рада увечері 30 березня проголосувала за прийняття Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті