Захворіло у світі
6,089,705
Померло у світі
369,651
Вилікувалось у світі
2,583,061
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
У Британії збудували госпіталь всього за 9 днів, він вмістить 4000 хворих на коронавірус

У Британії збудували госпіталь всього за 9 днів, він вмістить 4000 хворих на коронавірус

Це відтепер найбільша лікарня у всій країні

У Британії збудували госпіталь всього за 9 днів, він вмістить 4000 хворих на коронавірус
інфографіка ВВС

Принц Чарльз 3 квітня відкрив нову інфекційну лікарню в центрі ExCel в східному Лондоні по відеозв'язку зі свого будинку в Шотландії, передає ВВС.

Лікарня, побудована всього за 9 днів в рамках боротьби з коронавірусом, вміщує 4000 ліжко-місць для пацієнтів і обладнана найсучаснішим обладнанням.

Це найбільший у Великобританії лікарняний заклад, тут прийматимуть пацієнтів з коронавірусом, які потребують інтенсивної терапії.

Виставковий центр Східного Лондона ExCeL, в якому зазвичай проходять покази мод, виставки і конференції, перетворився на тимчасову лікарню Nightingale, в якій можуть розміститися 4000 чоловік.

За дев'ять днів 87 328 кв. метрів виставкових залів були обладнані каркасом для більш ніж 80 палат, в кожному з яких по 42 ліжка. Близько 500 повністю обладнаних ліжок з апаратами кисневої вентиляції вже встановлені, і є місце для ще 3500.

Якщо лікарня досягне такої кількості пацієнтів, це буде одна з найбільших лікарень в світі.

Об'єкт був побудований за допомогою 200 солдатів з королівських полків, що працювали разом з персоналом та підрядниками.

Каркас для окремих відсіків для ліжок був виготовлений з матеріалу, який зазвичай використовується для виготовлення виставкових стендів – тому що він легкий і його можна швидко побудувати.

Команда будівельників розробила керівництво по експлуатації, щоб поділитися з іншими країнами, які займаються аналогічними проектами в надзвичайних ситуаціях, – і з ними вже зв’язалися МОЗ Австралії і Канади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті