Захворіло у світі
5,522,931
Померло у світі
346,873
Вилікувалось у світі
2,257,533
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Людям на самоізоляції можна виходити на вулицю не більше двох разів на тиждень – Ляшко

Людям на самоізоляції можна виходити на вулицю не більше двох разів на тиждень – Ляшко

Якщо населення не дотримуватиметься жорсткого карантину пік захворюваності в Україні наступить 14-15 квітня

Людям на самоізоляції можна виходити на вулицю не більше двох разів на тиждень – Ляшко
Віктор Ляшко
фото МОЗ

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко спрогнозував, що без дотримання жорстких умов карантину пік захворюваності людей на коронавірусну інфекцію в Україні наступить 14-15 квітня. Про це він заявив під час суботнього брифінгу.

Це, за слова Ляшка, може призвести до «великого масового надходження тяжких хворих до закладів охорони здоров'я і великої кількості негативних наслідків, в тому числі летальних».

Він додав, що хворі, які проходитимуть амбулаторне лікування взагалі не виходитимуть і це буде «контролюватись жорстко».

«Ми зробимо все можливе, щоб люди, які лікуються на дому, отримували лікарські препарати, а також харчування», – додав він.

Здорові людей, які перебувають на самоізоляції, зможуть не частіш, ніж двічі на тиждень виходити з дому, щоб поповнити запаси предметів першої необхідності.

Ляшко повідомив, що за минулу добу в Україні підтверджені 154 нових випадків COVID-19, з них 10 у дітей. Госпіталізовано 92 людини, з них четверо дітей і шість медпрацівників.

Нагадаємо: Кабінет Міністрів зобов'язав дотримуватись самоізоляції осіб, які досягли шестидесятирічного віку.

Як повідомлялось, Кабінет міністрів зобов'язав заклади торгівлі, банки, аптеки та інші установи, яким дозволено продовжувати діяльність у період карантину, запровадити захист очей та обличчя, а також надавати відвідувачам такі засоби, в тому числі самостійно виготовлені маски.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті