Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Індія заборонила експорт протималярійних препаратів, які «рекламував» Трамп

Індія заборонила експорт протималярійних препаратів, які «рекламував» Трамп

Американський лідер неодноразово називав гідроксихлорохін ефективним в боротьбі з COVID-19, хоча регулятори у США його і не схвалили

Індія заборонила експорт протималярійних препаратів, які «рекламував» Трамп
фото www.flickr.com/photos/151711536@N03/49718143158

Індія повністю заборонила увесь експорт гідроксихлорохіну, протималярійного препарату, який президент США Дональд Трамп неодноразово рекламував як такий, що «може змінити гру» в боротьбі проти коронавірусу. Про це повідомляє Bloomberg.

Експорт препарату та його складових заборонений «без будь-яких виключень», заявив Генеральний директорат зовнішньої торгівлі Індії. Минулого місяця регулятор обмежив поставку препарату, допустивши лише обмежені виключення ( з гуманітарних міркувань або для виконання раніше укладених договорів).

На прес-конференції у суботу Трамп заявив, що говорив з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді та закликав до продовження поставок товару, який США замовили раніше. В неділю, як пише видання, він продовжив просувати препарат, заявивши, що Сполучені Штати забезпечили запаси у 29 млн таблеток холорохіна або гідроксихлорохіна. Варто зазначити, що Управління по контролю за продуктами та ліками США не схвалило цей препарат для лікування COVID-19.

За останніми даними, в Індії зареєстровано загалом 4314 випадків інфікування коронавірусом (+25 за останню добу), смертельних випадків – 118.

Нагадаємо: раніше команда французьких учених під керівництвом Дідьє Рауля дійшли висновку, що гідроксихлорохін, що використовується при лікуванні малярії, показав високу ефективність проти вірусу SARS-CoV-2, особливо в поєднанні з антибіотиком азитроміцином.  Президент США Дональд Трамп назвав ці два препарати такими, що можуть змінити історію медицини.

Як повідомлялося, пізніше вчені з КНР заявили, що гідроксихлорохін, який Трамп рекламував як найкращий засіб від коронавірусу є не більш ефективним, ніж звичайний підхід до лікування хворих з коронавірусною інфекцією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті