Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
Фінкомпанія «Фортіфай» сплатила 268 млн грн за арештовані акції Промінвестбанку

Фінкомпанія «Фортіфай» сплатила 268 млн грн за арештовані акції Промінвестбанку

Київський апеляційний суд відхилив клопотання «Фортіфай» про скасування арешту простих іменних акцій Промінвестбанку

Фінкомпанія «Фортіфай» сплатила 268 млн грн за арештовані акції Промінвестбанку
Фото: delo.ua

Київський апеляційний суд 31 березня відхилив клопотання фінансової компанії «Фортіфай» про скасування арешту акцій Промінвестбанку (ПІБ), накладеного в рамках виконання рішення Міжнародного арбітражного суду Гааги щодо стягнення з Росії збитків ряду компаній, пов'язаних з олігархом Ігорем Коломойським. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно документу, опублікованому в Єдиному держреєстрі судових рішень, 4 березня компанія «Альтана Капітал» за дорученням ТОВ «ФК Фортіфай» на торгах ПФТС набула 99,7726% акцій ПІБу, а 6 березня був укладений договір купівлі-продажу цінних паперів.

Як зазначається в повідомленні, надалі компанія «Фортіфай» сплатила повну вартість цінних паперів у розмірі 268 млн 709,961 тис грн у рамках виконання вимог регламенту біржових торгів.

Разом з тим, арешт на акції ПІБ, накладений ухвалою Апеляційного суду Києва від 5 вересня 2018 року, не дозволив завершити процедуру примусового продажу арештованого майна, а саме провести переклад зазначених цінних паперів з рахунку власника на рахунок компанії «Фортіфай».

У повідомленні агентства наголошують, що за інформацією адвокатів компаній, пов'язаних з Коломойським, наразі «Фортіфай» не є ані учасником справи, ні стороною, ні третьою особою. У зв'язку з цим «Фортіфай» не має права звертатися з клопотанням.

Окрім того, один з позивачів – «Крим дівелопмент» – заявляв, що потенційні покупці не змогли прийняти участь в проведених торгах, «у результаті чого пакет акцій був проданий за ціною, яка майже в два рази менша за його оціночну ринкову вартість».

Нагадаємо: Апеляційний суд Києва визнав і дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного арбітражного суду Гааги 2 травня 2018 року про стягнення з РФ компенсації за майно в Криму екс-глави ПриватБанку і ще 17 компаній, що мали активи в Криму, і ухвалив видати відповідні виконавчі листи на користь позивачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті