Захворіло у світі
5,954,711
Померло у світі
365,535
Вилікувалось у світі
2,516,951
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Італія й Іспанія демонструють зниження темпів поширення епідемії COVID-19

Італія й Іспанія демонструють зниження темпів поширення епідемії COVID-19

Режим повсюдного носіння масок дає свої результати

Італія й Іспанія демонструють зниження темпів поширення епідемії COVID-19
фото DR

В Іспанії станом на 6 квітня  зареєстровано понад 131 000 заражених коронавірусною інфекцією, більше 12 000 людей померли від COVID-19, передає Euronews.

Влада вважає, грунтуючись на медичній статистиці, що результати карантину дозволили знизити навантаження на лікарняну реанімацію і зменшити зростання хворих, в тому числі і важких пацієнтів. Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров'я Іспанії Сальвадор Ілія.

Кількість нових інфікованих, виявлена за останню добу, найнижча за 2 тижні.

«Ще три тижні тому у нас було щоденне зростання інфікованих 22%, тиждень тому воно зменшилося на 10%, а сьогодні ця цифра майже вдвічі менша і становить 5%. Ми можемо зробити висновок, що ця фаза епідемії поступово сповільнюється», – сказав Сальвадор Ілія.

ВООЗ закликає зробити систему перевірки на COVID-19 максимально широкою, але багато країн не мають ні відповідної діагностичної бази, ні достатньої кількості тестів.

В Італії кількість хворих на коронавірус сягнула 129 000, летальних випадків зафіксовано 15 887, при цьому в останні дні тут також падає щоденна кількість нових інфікованих.

 Влада італійської Ломбардії, області, яка найбільше постраждала від епідемії COVID-19, ввела обов'язкове носіння захисних масок на вулиці.

Мешканка Мілана вважає, що це рішення прийнято занадто пізно:

«Я думаю, влада, наказуючи носити маски, мала подбати заздалегідь про те, щоб роздавати їх безкоштовно, і не зараз, а на самому початку спалаху. Ну а ми змушені це рішення виконувати».

Офіційний Рим ще кілька днів тому закликав жителів Ломбардії здавати кров, щоб перевірити наявність імунітету до коронавірус, і на підставі вмісту антитіл може бути пом'якшений режим ізоляції.

У Франції зареєстровано майже 93 тисячі заражених і понад 8 тисяч смертей.

Різке зростання летальних випадків пов'язано з тим, що в них в останні дні включають і цифри померлих в будинках для людей похилого віку, тобто поза умовами стаціонару, як було раніше.

Як повідомляє МВС, за минулі вихідні на вулицях французьких міст було здійснено понад мільйон перевірок, в ряді випадків порушникам виписали штраф, його сума становить 135 євро.

В Ірландії зараз зареєстровано майже 5 000 заражених, летальним COVID-19 став для 158 осіб.

Зазначається, що премʼєр-міністр країни, лікар за спеціальністю, раз на тиждень змінює свій діловий костюм на лікарський халат і працює в лікарні, рятуючи пацієнтів з гострими симптомами коронавірусу.

Між тим в Німеччині щоденна кількість нових випадків інфікування в ФРН падає четвертий день поспіль, однак експерт стверджує, що радіти цьому зарано.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті