Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
Світову економіку чекає «сувора рецесія» - глава JPMorgan

Світову економіку чекає «сувора рецесія» - глава JPMorgan

Досвідчений вовк з Уолл-стріт розбирається в речах, про які говорить

Світову економіку чекає «сувора рецесія» - глава JPMorgan
фото Shutterstock

Пандемія коронавірусу призведе до серйозної рецесії і фінансових потрясінь, які будуть нагадувати кризу 2008 року, вважає глава JPMorgan Джеймі Даймон. Про це пише Forbes з посиланням на CNBC.

Гендиректор JPMorgan в своєму щорічному листі інвесторам попередив про майбутнє значне падіння економіки.

«Ми не знаємо точно, що станеться в майбутньому, але як мінімум, ми вважаємо, буде сувора рецесія в поєднанні з деякими фінансовими потрясіннями, схожими на світову фінансову кризу 2008 року», – написав Даймон. Він додав, що JPMorgan не зможе уникнути наслідків цих труднощів.

Джеймі Даймон став «офіційним представником» Уолл-стріт, він майже 15 років стоїть на чолі найбільшого і найприбутковішого банку США, відзначає Bloomberg. Даймон єдиний з діючих керівників найбільших американських банків, хто був біля керма під час фінансової кризи 12 років тому, зазначає агентство.

Уолл-стріт уважно стежить за листами Даймона, вказує видання. Останній раз Даймон коментував ситуацію навколо коронавірусу наприкінці лютого, коли вірус ще не набув великого поширення в США.

Новий лист Даймона з 23 сторінок став найкоротшим з березня 2008 року. Даймон пише листи сам, після чого їх переглядають і редагують різні відділи банку.

За останніми даними, в світі зафіксовано понад 1,3 млн випадків зараження коронавірусом. 70 798 осіб стали жертвами хвороби, вилікувалося 271 000 людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті