Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
WhatsApp обмежив пересилання повідомлень для боротьби з фейками про коронавірус

WhatsApp обмежив пересилання повідомлень для боротьби з фейками про коронавірус

Користувач може переслати повідомлення тільки в один чат за один раз

WhatsApp обмежив пересилання повідомлень для боротьби з фейками про коронавірус
фото pixabay.com

Месенджер WhatsApp обмежив можливість пересилання користувачами різних повідомлень до одного разу на тлі поширення коронавірусу, повідомляється в офіційному блозі месенджера.

«Ми прийняли рішення обмежити пересилання повідомлень. Тепер їх можна переслати тільки в один чат за раз», – наголошується в дописі.

Представники месенджера підкреслили, що відповідні заходи вживаються для запобігання поширення недостовірної інформації про коронавірус.

«Ми вважаємо, що поширення таких повідомлень необхідно уповільнити, щоб WhatsApp і далі залишався сервісом для особистого спілкування», – заявили в WhatsApp.

«Ми знаємо, що багато користувачів відправляють і корисну інформацію, а також кумедні відео, меми, цитати або молитви, які вони вважають важливими. В останні тижні люди також використовували WhatsApp для організації публічних заходів. Та все ж ми спостерігали значне збільшення обсягу пересилок, яке, за словами користувачів, може сприяти поширенню дезінформації. Ми вважаємо, що важливо уповільнити поширення цих повідомлень, щоб WhatsApp залишався місцем для особистої бесіди», – йдеться в блозі.

У WhatsApp також відзначили, що продовжать роботу з надання населенню точної інформації про поширення захворювання – відповідна робота ведеться спільно з неурядовими організаціями та державними органами, включаючи ВООЗ і національні міністерства охорони здоров'я, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з початком пандемії користування месенджерами Messenger і WhatsApp зросло на 50%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті