ОНОВЛЕНО: Mind дізнався, скільки коштує ПЛР-тестування та де його зробити

ОНОВЛЕНО: Mind дізнався, скільки коштує ПЛР-тестування та де його зробити

МОЗ дозволив приватним лабораторіям проводити ПЛР-тестування та зобов'язав звітувати про його результати

ОНОВЛЕНО: Mind дізнався, скільки коштує ПЛР-тестування та де його зробити
Фото: flickr.com/photos/matt_hecht/49697359187

Міністерство охорони здоров'я дозволило приватним лабораторіям та клінікам, а також усім закладам охорони здоров’я, які мають відповідну ліцензію та потужності, проводити ПЛР-тестування на наявність COVID-19. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

«Вони мають звітувати про кожен випадок коронавірусної хвороби й інформувати про це регіональні заклади громадського здоров’я. Це потрібно для того, щоб усі випадки потрапляли в офіційну статистику та було проведено належне епідеміологічне розслідування», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Mind дізнався, які приватні лабораторії наразі готові проводити ПЛР-тестування, скільки це коштує та коли можна очікувати на результат:

ОНОВЛЕНО:

Adonis - експрес тест – 750 грн, включно з консультацією терапевта. Результат протягом 5-10 хвилин. Проводиться методом забору капілярної крові з пальця. Вартість ПЛР-тесту в клініці – 1580 грн аналіз + 490 грн консультація лікаря, із виїздом лікаря додому – 1620 грн (аналіз) + 600 грн консультація. Аналіз методом ПЦР – зішкріб з носоглотки, ротоглотки. Результат протягом 1 доби, якщо негативний тест, якщо позитивний – то аналіз відправляється на референтну перевірку і остаточний результат до 3 діб.

Ilaya Family - експрес тест – 600 грн. При позитивному результаті – безкоштовно ПЛР-тест.

Universum Clinic – забор матеріалу для тесту роблять на дому. Результат через три робочих дні. Вартість 4 000 грн.

Клініка Новатест проводять в клініці. Вартість – 850 грн. Якщо потрібна консультація лікаря – 500 грн. Результат  готовий за 5 хвилин.

KinderKlinic – у колл-центрі медустанови Mind розповіли, що ПЛР-тест роблять через сертифіковану лабораторію в Україні – Діла. Вартість 3 000 грн. Забір роблять на дому. Виїзд лікаря і медсестри – 1300 грн. Результат – за 5 днів.

Другий варіант – зібраний матеріал відправляють в сертифіковану лабораторію до Німеччини. Вартість – 750 грн. Виїзд лікаря і медсестри – 1300 грн. Результат – за 10 днів.

Medikom – клініка пропонує пройти тестування вже зараз, після консультації терапевта (669 грн). Вартість експрес-тестування становить 850 грн, вартість ПЛР-тестування – 180 грн. Однак, зробити ПЛР-тестування можливо лише після двох попередніх кроків діагностики (консультації та експрес-тесту). Результати будуть готові протягом трьох-п'яти днів.

Діла – медична лабораторія поки не проводить забір біоматеріалів для ПЛР-тестування безпосередньо у своїх лабораторіях , проте планує допомагати іншим, зокрема, державним медичним установам. «Є інформація, що будемо робити. Але матеріал для тестування буде до нас надходити з медичних установ», – повідомили Mind у лабораторії. 

Оксфорд Медікал – в клініці роблять забір зразків із ротової порожнини та відправляють матеріал на дослідження до київського обласного лабораторного центру МОЗ. Вартість консультації лікаря –  490 грн, вартість ПЛР-аналізу –2650 грн. Якщо здати забір у будній день, то результат буде готовий через два дні, якщо у вихідний – через три-чотири дні.

Добробут – клініка проводила тестування з самого початку епідемії, продовжує і зараз. ПЛР-тестування проводится безкоштовно, але виключно за наявності направлення від терапевта. Вартість консультації в клініці становить 720 грн, виклик лікаря додому – 1645 грн. Матеріал надсилають до міського вірусологічного центру. Результати тесту будуть готові протягом семи днів через велике навантаження на лабораторії.

Сінево, Дніпролаб та Євролаб наразі тестування не проводять.

Нагадаємо: Служба безпеки України провела обшуки в приватному медичному центрі Євролаб у Києві та вилучила інформацію в рамках кримінальної справи про можливе навмисне неповідомлення про позитивні результати тестів на коронавірус у клієнтів лабораторії.

ОНОВЛЕНО:

Міністерство охорони здоров'я визначило перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома». Mind дізнався, які ціни на ПЛР-тести в приватних лабораторіях і коли повідомляють про результат.  

ДІАГЕН - 1800 грн. Здати аналіз можна в пункті прийому, де лікарі беруть матеріал зі слизової носа або ротоглотки. Результат обіцяють через 2 дні, проте якщо доплатити 25%, то можна отримати через 24 години.

Медична лабораторія CSD Lab2000 грн. Результат буд готовий через 2 дні. 

МедіАн1600 грн. Результат буде відомий у період до 2 днів, не враховуючи день забору та вихідні дні.

ДНК-Лабораторія - 700 грн. Чекати необхідно 1 робочий день, але якщо здати тест до 9:00, то результат буде о 18:00.

НІКОЛАБ  – 740 грн + 150 грн за виклик медсестри додому, оскільки збір матеріалу проводиться лише вдома у пацієнта.

Дніпролаб1600 грн. Анкету потрібно заповнювати на сайті, після чого оператор телефонує пацієнту, і вони узгоджують час для візиту до лабараторного центру. Результат потрібно чекати 1-2 робочі дні.

ДІЛА – 1 800 грн. Вартість включає  взяття біоматеріалу та послуги «Виклик медсестри додому». Результати будуть готові через 1-2 дні. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло