«Нафтогаз» готує нові позови до «Газпрому» на $17,3 млрд

«Нафтогаз» готує нові позови до «Газпрому» на $17,3 млрд

Виконавчий директор «Нафтогазу» Вітренко спростував чутки про свою можливу відставку

«Нафтогаз» готує нові позови до «Газпрому» на $17,3 млрд
Андрій Коболєв та Юрій Вітренко
Фото: УНІАН

Виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко спростував чутки про свою можливу відставку, нібито пов'язану з призначенням Отто Ватерландера на посаду виконавчого директора з трансформації группи «Нафтогаз», та повідомив про підготовку нових позовів компанії до «Газпрому». Про це Вітренко написав на своїй сторінці в Facebook.

«Моя команда чітко сформулювала і представила на узгодження Наглядовій Раді Нафтогазу додаткові «питання» до Газпрому на суму ще $17,3 млрд. У разі погодження – попереду також багато роботи», – повідомив він у дописі.

Вітренко нагадав, що у грудні минулого року підписав від імені «Нафтогазу» контракт із «Газпромом» про транзит із гарантованим доходом у $7,2 млрд.

«Тепер цей контракт потрібно виконувати і робити так, щоб він не зірвався, і щоб Газпром не був звільнений від обов’язку сплатити нам ці 7,2 млрд, навіть якщо він не буде подавати газ для транзиту (принцип «качай або плати»)», – зазначив у дописі Вітренко.

Він також додав, що має «чудові стосунки» з Ватерландером та  разом із ним два роки тому розробляв програму трансформації «Нафтогазу», яку наразі втілює Ватерландер.

Як повідомлялось, «Нафтогаз» перевів в промислову експлуатацію систему SAP S/4HANA для підвищення корпоративної прозорості, попередні версії систем SAP ECC (адміністрування), FinExpert та 1C (бухгалтерський облік) будуть переведені в архівний режим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті