У Києві завершився опалювальний сезон: споживачі заощадили 1,5 млрд грн цієї зими

У Києві завершився опалювальний сезон: споживачі заощадили 1,5 млрд грн цієї зими

За сезон одне домогосподарство заощадило в середньому 1600 грн

У Києві завершився опалювальний сезон: споживачі заощадили 1,5 млрд грн цієї зими
Фото: УНІАН

5 квітня «Київтеплоенерго» розпочало відключати централізоване теплопостачання у столичних багатоповерхівках, а  8 квітня столиця завершила опалювальний сезон 2019-2020 рр, який тривав близько 5 місяців. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

«У цьогорічному сезоні «Київтеплоенерго» провело перерахунок за тепло і гарячу воду на суму майже 1,5 млрд грн у зв’язку зі зниженням ціни природного газу, зменшило аварійність на 10% завдяки розпочатій масштабній програмі модернізації теплових мереж та раціональному управлінню тепловим господарством, а також зменшило споживання природного газу до 1 млрд куб. м через аномально теплу зиму», – сказано в повідомленні.

Коригування цін здійснювалися кожного місяця з урахуванням фактичної ціни газу без перегляду затвердженого тарифу. Так, замість базового тарифу – 1654,41 грн/Гкал, у грудні вартість 1 Гкал становила 1290,44 грн, у січні – 1349 грн, у лютому – 1224 грн/Гкал, а в березні рекордні 1125 грн. 

Окрім того, «Київтеплоенерго» зменшило споживання природного газу на 15% для забезпечення міста теплом і гарячою водою через аномально теплу зиму, а також збільшило обсяги виробництва електроенергії на 7%. Порівняно з минулим у цьому сезоні виробництво електроенергії склало 2,9 млрд КВт\год замість 2,7 млрд КВт\год.

У повідомленні зазначається, що  в умовах карантину «Київтеплоенерго» запропонувало киянам нові дистанційні сервіси, зокрема, клієнти отримали можливість дистанційно розмпломбувати лічильник, поставити його на комерційний облік після повірки, провести контрольне зняття показань, а також отримати оперативні консультації на сторінці компанії у Facebook.

За два тижні компанія дистанційно опрацювала понад 1,1 тис. заявок клієнтів, що стосувалися приладів обліку.

У Києві завершився опалювальний сезон: споживачі заощадили на опаленні майже 1,5 млрд грн цієї зими

Нагадаємо: раніше у КМДА повідомили, що кияни можуть достроково припинити опалювальний сезон у багатоквартирних будинках за рішенням загальнобудинкових зборів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло