Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Послаблення карантину в квітні не буде – Шмигаль

Послаблення карантину в квітні не буде – Шмигаль

Питання буде розглядатись лише в травні за умови зниження динаміки захворюваності на COVID-19 в Україні

Послаблення карантину в квітні не буде – Шмигаль
Денис Шмигаль
Фото: Кабмін

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що протягом квітня уряд не відступить від запроваджених обмежень, а розглядати послаблення карантинних заходів буде лише в травні за умови зниження динаміки захворюваності на COVID-19 в Україні. Про це Шмигаль повідомив у Telegram.

«Україна обов’язково повернеться до звичного способу життя. Ми ще погуляємо парками, з’їздимо до друзів, сходимо до кав’ярні. Однак, на жаль, це точно буде не цього квітня», – наголосив прем’єр-міністр.

Шмигаль зазначив, що уряд вже працює над відповідним планом, де буде чітко розписано, які саме обмежувальні заходи та з якої дати будуть скасовані.

«Вчора Україна отримала рекомендацію від ВООЗ продовжити карантин, тому що це ефективний засіб порятунку життів українців. Тож наголошую, що протягом квітня ми не відступимо від запроваджених обмежень», – підкреслив прем’єр.

Як повідомлялось, китайський Ухань, де в грудні минулого року почалася епідемія коронавірусу, в середу, 8 квітня, скасував введений більше двох місяців тому карантин. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті