BMW замість автомобілів випускатиме медичні маски

BMW замість автомобілів випускатиме медичні маски

Компанія постачатиме їх як для своїх працівників, так і для широкої громадськості

BMW замість автомобілів випускатиме медичні маски
Олівер Ципс
Die Welt

Німецький виробник автомобілів BMW повідомив, що готовий почати випуск медичних масок. Відповідну заяву зробив генеральний директор компанії Олівер Ципс у середу, 8 квітня, на зустрічі з прем'єр-міністром Баварії Маркусом Зодером у Мюнхені, передає Deutsche Welle.

«Таким чином ми будемо активно працювати над усуненням глобального дефіциту», – зазначив Ципс.

«Дуже скоро ми зможемо виробляти кілька сотень тисяч масок в день. Це послужить як для захисту наших співробітників, так і для постачання громадськості», – додав глава автовиробника.

У BMW вже пообіцяли закупити необхідне для виробництва устаткування.

У свою чергу Маркус Зодер висловив думку, що, даний крок, «можливо, є шансом» покращити «конкурентну ситуацію на міжнародному рівні на користь німецьких виробників».

Як зазначає Reuters, концерн уже зобов'язався в короткостроковій перспективі поставити Баварії 150 000 професiйних масок типу FFP2 для медичного персоналу та 1 мільйон звичайних масок.

Раніше прем'єр-міністр Зодер називав носіння масок в громадських місцях однією з умов пом'якшення жорстких обмежувальних заходів після 19 квітня.

За даними міжнародної групи волонтерів Worldometer, в Німеччині станом на 8 квітня на коронавірус захворіли 107 663 людини, померли 2016 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті