Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Найбільші українські банки поновили видачу готівкової валюти

Найбільші українські банки поновили видачу готівкової валюти

ПриватБанк, Укрексімбанк, Альфа-Банк та банк «Південний» поновили видачу готівкової валюти в відділеннях

Найбільші українські банки поновили видачу готівкової валюти
Фото: НБУ

Найбільші українські банки поновили видачу готівкової валюти в відділеннях. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, у пресслужбі ПриватБанку значили, що з 2 квітня банк відновив видачу готівкової валюти з карт і рахунків, а також із переказів за попереднім замовленням онлайн. Водночас, операції з продажу валюти, як і раніше, доступні лише онлайн. Після конвертації коштів готівкову валюту можна зняти в відділенні банку.

В Укрексімбанку повідомили, що банк виконує всі свої зобов'язання по видачі готівкових коштів відповідно до умов договорів, а також здійснює операції купівлі-продажу іноземної валюти в рамках чинного законодавства. Зазначається, що ніякі обмеження наразі не встановлені.

У банку також уточнили, що для зняття коштів у великому розмірі їх потрібно попередньо замовити, щоб фінустанова могла забезпечити наявність потрібної суми в відділенні. Для цього потрібно від одного до трьох днів у залежності від розташування філії.

Альфа-Банк повідомив, що минулого тижня повністю поновив видачу готівкових доларів і євро з поточних і карткових рахунків, а також продаж і покупку валюти по всій мережі відділень.

Як зазначається в повідомленні, банку «Південний» з 6 квітня також повністю подновив видачу переказів у готівковій формі в доларах. Окрім того, з 31 березня банк поновив для клієнтів можливість покупки в касах відділень готівкових доларів без обмежень.

Нагадаємо: Національний банк (НБУ) отримав із-за кордону другу партію готівкової валюти у $180 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті