Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
Китайський ІТ-стартап Megvii «втратив майбутнє» через санкції США

Китайський ІТ-стартап Megvii «втратив майбутнє» через санкції США

Зростання компанії значно сповільнилося після введення економічних обмежень

Китайський ІТ-стартап Megvii «втратив майбутнє» через санкції США
фото China Daily

Американські санкції загальмували бурхливе зростання китайського розробника Megvii Technology, що працював над технологіями штучного інтелекту. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на звіт компанії для інвесторів.

У жовтні 2019 року Megvii потрапила в «чорний» список Міністерства торгівлі США, куди раніше був включений і китайський технологічний гігант Huawei. У Вашингтоні тоді заявили, що торгові обмеження накладені на організації, причетні до порушень прав людини і репресій щодо уйгурів, казахів та інших представників мусульманської меншини в КНР.

Заборона на експорт американських технологій обвалила темпи зростання Megvii: у другому півріччі 2019-го виручка китайського виробника збільшилася лише на 2,7%, тоді як в першому півріччі компанія реєструвала триразовий підйом продажів. Також джерело повідомило агентству, що річний оборот Megvii не дотягнув до наміченого компанією цільового показника в 2,9 млрд юанів ($409 млн доларів) майже 28%.

Ще один співрозмовник агентства розповів, що через санкції Megvii довелося призупинити деякі операції, що призвело до затримки виконання замовлень і поставок у другому півріччі.

Китайський гігант, що займався штучним інтелектом, тепер шукає нові джерела виручки. Зокрема, на тлі спалаху коронавірусу компанія зайнялася розробкою рішень для вимірювання температури.

Ще одним негативним наслідком санкцій стало те, що вони завадили Megvii вийти на біржу і залучити до $1 млрд інвестицій, і плани щодо виходу на біржу тепер під питанням.

За матеріалами DailyComm

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті