Японія передасть Україні партію противірусного препарату для лікування COVID-19

Японія передасть Україні партію противірусного препарату для лікування COVID-19

Україна потрапила до переліку 20 країн, яким препарат буде відправлений у першу чергу

Японія передасть Україні партію противірусного препарату для лікування COVID-19
фото Shutterstock

Уряд Японії передасть Україні в якості партнерської підтримки партію антивірусного препарату фавіпіравір, інша назва «Авіган». Про це повідомляє прес-служба міністерства закордонних справ.

 Наразі МЗС України разом з японськими колегами опрацьовує механізм передачі.

Інтерес до використання фавіпіравіру висловлюють багато країн, зазначили в Японії, оскільки є інформація про те, що використання препарату полегшує перебіг коронавірусного захворювання. Щодо ефективності препарата фавіпіравір у лікуванні коронавірусної інфекції COVID-19 зараз тривають клінічні дослідження.

«Ми вдячні Уряду Японії, що дуже швидко відгукнулись на наше прохання про допомогу і Україна увійшла до переліку  20 країн, які отримають ці ліки», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Українські дипломати по всьому світу продовжують збирати інформацію про прогресивні практики лікування COVID-19, а команда МЗС у Києві щодня забезпечує необхідну підтримку в залученні та доставці необхідної допомоги в Україну», – зазначив він.

Партія препарату фавіпіравір буде направлена в Україну через систему ООН. Зазначається, що після отримання МОЗ України здійснить подальший розподіл препарату по медичних закладах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло