Захворіло у світі
5,837,541
Померло у світі
360,919
Вилікувалось у світі
2,437,965
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Онлайн-кінотеатр Disney+ нарахував понад 50 млн підписників

Онлайн-кінотеатр Disney+ нарахував понад 50 млн підписників

Ще на початку лютого цього року їхня кількість складала майже 29 млн

Онлайн-кінотеатр Disney+ нарахував понад 50 млн підписників
фото www.flickr.com/photos/iiinasky/3978079167/

Кількість платних передплатників стрімінгового сервісу Disney + у всьому світі перевищило позначку в 50 млн.

Як повідомляє TechCrunch, сервіс був запущений всього п’ять місяців тому, і станом на третє лютого у нього було 28,6 млн підписників.

Зазначається, що до цього числа платних підписників входять зокрема люди, які приносять Disney доходи, але самі не платять за послугу. Для прикладу, материнська компанія TechCrunch Verizon пропонує рік безплатного користування сервісом Disney + для певних клієнтів. До їх числа також увійшли 8 млн підписників в Індії, де Disney + був запущений минулого тижня як частина Hotstar, популярного потокового сервісу, яким Disney  володіє завдяки покупці Fox.

За останні два тижні онлайн-кінотеатр розширив свою присутність та був запущений у восьми країнах Західної Європи – Британії, Ірландії, ФРН, Франції, Італії, Іспанії, Австрії та Швейцарії.

В своєму останньому звіті про доходи, Netflix  (який зараз набагато більш глобальний, ніж Disney +) сказав, що має 167 млн платних підписників у всьому світі.

Нагадаємо: в лютому цього місяця гендиректор Disney Боб Айгер оголосив про свою відставку, його місце зайняв Боб Чапек, який відповідав за розвиток парків та продуктів компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті