Мережа АЗК KLO виділила 12,5 тисяч літрів пального для автомобілів київських лікарень

Мережа АЗК KLO виділила 12,5 тисяч літрів пального для автомобілів київських лікарень

Загалом компанія вже виділила на соціальні проєкти з протидії коронавірусу більше одного млн грн

Мережа АЗК KLO виділила 12,5 тисяч літрів пального для автомобілів київських лікарень
Фото: facebook.com/klo.oil

Столична мережа АЗС KLO виділила 12500 літрів пального на заправку автомобілів київських опорних лікарень, які зі свого автопарку надала Верховна Рада, а також закупила медичне обладнання на загальну суму майже 200000 гривень. Про це Mind повідомили в пресслужбі KLO.

«Співробітники компанії власним коштом купили для 13-ї підстанції швидкої допомоги міста Києва, що на 100% зараз працює з викликами на підозри на коронавірус, 50 багаторазових медичних костюмів (до нас таких тут не було), 200 масок, 30 окулярів і пальне», – розповіли в компанії.

Окрім того, співробітники мережі організували день донора та поповнили запаси банку крові.

З 7 квітня KLO разом із кафе «Борщ», яке наразі не працює через карантин, почали готувати гарячі обіди для сотні лікарів київської клінічної лікарні №4.

Також мережа виділила пальне для Солом`янського соціального центру, що пацює з групами ризику, та для волонтерській організації Motohelp, яка допомагає при ДТП та здійснює доставку донорської крові.

Компанія закупила 100 багаторазових медичних костюмів, 100 масок, 100 окулярів-масок та 10 опромінювачів для Головного військового клінічного госпіталю.

У KLO зазначають, що вже виділили більше одного млн грн на соціальні проєкти, спрямовані на протидію коронавірусу. Витрати на додаткове убезпечення персоналу та клієнтів, а також трансфер персоналу на роботу та додому, наразі становлять близько 3,5 млн грн.

Загальні витрати компанії, пов'язані з епідемією коронавірусу, вже перевищили 4,5 млн гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті