Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
В МОЗ дали прогноз щодо розвитку коронавірусу в Україні

В МОЗ дали прогноз щодо розвитку коронавірусу в Україні

Пік захворювання ще не настав, карантинні заходи поки що послаблюватися не будуть

В МОЗ дали прогноз щодо розвитку коронавірусу в Україні
Максим Степанов, міністр охорони здоров'я

Міністерство охорони здоровʼя України очікує, що пік поширення коронавірусу COVID-19 в країні настане 14-15 квітня. Про це міністерство повідомило в своєму Telegram-каналі.

«Згідно зі статистикою, карантинні заходи уповільнюють поширення грипу та коронавірусної хвороби. Однак пік інфікування коронавірусом в Україні ще не настав, він прогнозується на 14-15 квітня», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в міністерстві зазначили, що в Україні епідемія коронавірусу почалася на місяць пізніше, ніж в інших країнах, тому, за словами МОЗ, «розслаблятися» ще зарано.

Також повідомляється, що найближчим часом не очікується ніякого послаблення карантинних заходів.

«Уряд не планує достроково послаблювати карантинні заходи. Для своєї безпеки та безпеки рідних українці поки що мають залишатись удома», – наголошується в повідомленні.

При цьому зазначається, що такі ж заходи вжито в більшості країн Європи, і ВООЗ настійно рекомендує не послаблювати їх найближчим часом.

Станом на ранок 9 квітня на Україні зафіксовано 1 892 випадки зараження коронавірусом. Померли 57 осіб, 45 пацієнтів одужали. За добу було зафіксовано 224 нових випадки зараження, з них 5 – серед дітей.

За добу померло 5 осіб.

За добу найбільша кількість підтверджених випадків COVID-19 у Києві, Чернівецькій, Львівській та Кіровоградській областях.

Загалом найбільше випадків COVID-19 зареєстровано в місті Києві (300), Чернівецькій області (302), Івано-Франківській області (218) та Тернопільській області (169).

Всього зареєстрованих випадків COVID-19 в Україні серед осіб від 30 років – 82% від усіх хворих. У статево-віковій структурі серед померлих переважали жінки (54%) від 50 років. Померлі від COVID-19 мали важкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті