Найбільші американські банки рятуватимуть енергокомпанії США від потенційних банкрутств

Найбільші американські банки рятуватимуть енергокомпанії США від потенційних банкрутств

Банківські гіганти висловили готовність стати операторами американських нафтогазових родовищ

Найбільші американські банки рятуватимуть енергокомпанії США від потенційних банкрутств
фото www.flickr.com/photos/jeepersmedia/13755150294/

Найбільші банки США готові стати операторами американських нафтогазових родовищ, щоб уникнути банкрутства енергетичних компаній.

Як повідомляє Investing.com, для того, щоб стати операторами нафтогазових активів, таким гігантам банківської справи, як JPMorgan Chase & Co, Wells Fargo, Bank of America Corp і Citigroup Inc необхідно заснувати незалежні компанії для володіння родовищами, а також підібрати керівників з релевантним досвідом.

Після того, як ціни на нафту в цьому році обвалилися більш ніж на 60%, породжений двома факторами: епідемією коронавірусу і надлишком дешевої нафти на ринку внаслідок цінової війни між Саудівською Аравією і Росією, енергетичні компанії зазнали на собі шок, що загрожує швидким банкрутством.

Навіть після обнайдійливої новини про те, що Саудівська Аравія та РФ домовилися про скорочення обсягів видобутку, мало хто вірить, що цей крок зможе компенсувати падіння світового попиту на паливо

Американські компанії, які видобувають сланцеву нафту, обтяжені боргами і не можуть самостійно впоратися з економічним тиском: уся нафтогазова галузь США заборгувала банкам більше $200 млрд за рахунок кредитів під заставу запасів нафти і газу. Внаслідок падіння їх доходів і скорочення активів в ціні, деякі компанії опинилися на межі краху.

Зазначається, що володіння такими активами не може бути достатньо довгим – приблизно рік або близько того, згідно з правилами Федеральної резервної системи. Наразі банки створюють холдингові компанії, які стоять над компаніями з обмеженою відповідальністю, які і будуть операторами заарештованих нафтогазових активів. Такі компанії з обмеженою відповідальністю будуть пропорційно належати тим банкам, які видали забезпечені заставою кредити. Для керівництва ними треба найняти кваліфікованих менеджерів – або колишніх директорів галузі, або спеціалізовані фірми, причому найвірогіднішим постачальником керівних кадрів буде х’юстонська компанія EnerVest Operating LLC.

Нагадаємо: на початку квітня у США збанкрутів перший великий виробник сланцевої нафти.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло