МК «Галичина» долучилася до ініціативи МОЗу «Підтримую лікарів»

МК «Галичина» долучилася до ініціативи МОЗу «Підтримую лікарів»

Компанія безкоштовно забезпечує лікарні молочною продукцією

МК «Галичина» долучилася до ініціативи МОЗу «Підтримую лікарів»
Фото: facebook.com/Galychyna

Молочна компанія «Галичина» долучилася до соціальної кампанії Міністерства охорони здоров'я з підтримки лікарів, які борються з поширенням епідемії COVID-19. Про це йдеться в повідомленні пресслужби.

Уже два тижні поспіль компанія допомагає українським лікарням та безкоштовно забезпечує їх молочною продукцією. «Галичина» передає свою продукцію Олександрівській клінічній лікарні м. Києва, Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, Радехівській центральній районній лікарні та Лопатинській районній лікарні, у найближчий час –  Львівській обласній лікарні позалегеневого туберкульозу та НДСЛ «Охматдит». Також МК «Галичина» допомогла вірусологічній лабораторії Львівського обласного лабораторного центру МОЗ.

«Наша компанія працює в повному обсязі, з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки та статусу соціально-відповідальної компанії. У першу чергу почали допомагати Львівській інфекційній клінічній лікарні. Адже знаємо, що у цьому закладі госпіталізовані хворі на коронавірус. Також підтримали ініціативу МОЗ і допомагаємо лікарям», – зазначає виконавчий директор МК «Галичина» Володимир Петрина.

Згідно з повідомленням, до роботи з молочною продукцією долучається мінімум співробітників через високий рівень автоматизації виробництва. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті