Коронавірус прийшов у США з Європи, а не з Китаю – NYT

Коронавірус прийшов у США з Європи, а не з Китаю – NYT

Трамп вважає, що журналісти подібними заявами хочуть завоювати прихильність Китаю

Коронавірус прийшов у США з Європи, а не з Китаю – NYT
фото DR

Як пише видання The New York Times, надаючи результати проведених досліджень, коронавірус почав поширюватися в Нью-Йорку в середині лютого за кілька тижнів до першого офіційно підтвердженого випадку і що він був доставлений в регіон мандрівниками з Європи, а не з Азії.

«Більшість (випадків) – явно європейські», – наводить видання слова Харма ван Бакела, генетика з Медичної школи Ікан в Нью-Йорку.

До схожих висновків також прийшла група з Медичної школи Гроссмана при Нью-Йоркському університеті. Повідомляється, що обидві групи проаналізували геноми коронавірусу в жителів Нью-Йорка, починаючи з середини березня.

Дослідження виявило раніше приховане поширення вірусу, яке могло б бути виявлено, якби були впроваджені програми агресивного тестування. Президент Трамп 31 січня заборонив іноземним громадянам в'їзд в країну, якщо вони були в Китаї, однак жодним чином не забороняв вʼїзд громадян з Європи.

Президент США Дональд Трамп розкритикував NYT за статтю про європейське походження COVID-19. Він заявив, що ця стаття New York Times обгрунтована бажанням видання повернутися в Китай.

«Тепер фейкові новини New York Times відстежили походження коронавірусу в Європі, НЕ в Китаї. Вперше! Цікаво, що провальна New York Times отримала за це? Чи є якісь названі джерела? Їх (журналістів – ред.) недавно викинули з Китаю як собак і, видно, вони хочуть повернутися. Сумно!» – написав Трамп.

Нагадаємо, в лютому Китай вислав трьох американських  журналістів WSJ через «неприємні» натяки щодо коронавірусу.

У США кількість випадків коронавірусу становить понад 530 000, померли понад 20 000 осіб, видужали майже 30 тисяч. Більше третини смертей припадає на штат Нью-Йорк (за добу там померли 783 людини).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло