Мафія роздає їжу бідним жителям Італії, щоб завербувати їх на свій бік – ЗМІ

Мафія роздає їжу бідним жителям Італії, щоб завербувати їх на свій бік – ЗМІ

Цю скрутну фінансову ситуацію організована злочинність обертає на свою користь

Мафія роздає їжу бідним жителям Італії, щоб завербувати їх на свій бік – ЗМІ
фото Everyeye Serie TV

В Італії організовані злочинні групи розвозять продукти сім'ям, у яких через довге сидіння в карантині закінчилися гроші, пише The Guardian.

Мета таких дій – заручитися підтримкою місцевих жителів, роздаючи безкоштовну їжу бідним сім'ям, попереджає влада.

Відомі мафіозні групи доставляють товари першої необхідності італійцям в найбідніших південних регіонах Калабрії, Сицилії і Апулії.

«Більше місяця магазини, кафе, ресторани та паби були закриті, – прокоментував The Guardian Нікола Граттер, слідчий з питань мафії і глава прокуратури в Катандзаро. – Мільйони людей працюють в «сірій економіці», що означає, що вони не отримували ніякого доходу за останній місяць і не знають, коли можуть повернутися на роботу. Якщо держава не втрутиться, щоб допомогти цим сім'ям, мафія надасть свої послуги, нав'язуючи свій контроль над життям людей».

Італійський міністр внутрішніх справ Лучіана Ламоргезе заявила, що «мафія може скористатися зростаючою бідністю, вербуючи людей в свою організацію, або просто втрутитися в їхнє життя, роздаючи безкоштовні пакети з макаронами, борошном і молоком».

«Мафіозні боси вважають свої міста своєю територією, – сказав Граттер. – Боси прекрасно знають, що для управління їм потрібно піклуватися про людей на їх території. І вони роблять це, використовуючи ситуацію в своїх інтересах. В очах людей бос, який стукає в двері і пропонує безкоштовну їжу, – герой. І бос знає, що тоді він може розраховувати на підтримку цих сімей в разі необхідності, коли, наприклад, мафія спонсорує політика на виборах, який буде просувати їх злочинні інтереси».

Тим часом станом на 12 квітня в Італії зареєстровано 152 271 випадок захворювання на коронавірус, з них – 19 468 летатальних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло