Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
МВФ схвалив списання боргів 25-ти найбіднішим країнам на $500 млн

МВФ схвалив списання боргів 25-ти найбіднішим країнам на $500 млн

Керівник фонду закликала інші країни долучитися до допомоги найбіднішим

МВФ схвалив списання боргів 25-ти найбіднішим країнам на $500 млн
Кристаліна Георгієва
фото DR

Міжнародний валютний фонд надасть $500 млн для підтримки найбідніших країн, які постраждали від коронавірусу. Виконавча рада МВФ схвалила негайне списання боргів для 25 країн. Про це повідомила Кристаліна Георгієва, керуючий директор МВФ.

«Виконавча рада МВФ затвердила негайне звільнення від тягаря заборгованості 25 країн-членів МВФ в рамках допомоги Фонду у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19», – заначила вона.

«Це допоможе найбіднішим і найбільш вразливим країнам, позбувшись їх боргових зобов'язань перед МВФ протягом наступних шести місяців, направити більше своїх обмежених фінансових ресурсів на життєво важливі медичні заходи в умовах поширення коронавірусу», – йдеться в повідомленні глави МВФ.

Вона пояснила, що в даний час Фонд може надати близько $500 млн у вигляді субсидій з обслуговування боргу, включаючи нещодавню допомогу США в розмірі $185 млн і $100 млн, надані Японією. Китай і Нідерланди також надали значні внески.

«Я настійно закликаю інших донорів допомогти нам поповнити ресурси Фонду та ще більше розширити наші можливості з полегшення тягаря заборгованості протягом двох років нашим найбіднішим країнам-членам», – сказала вона.

Країни, які отримають допомогу з обслуговування боргу сьогодні: Афганістан, Бенін, Буркіна-Фасо, Центральноафриканська Республіка, Чад, Коморські Острови, Конго, ДР, Гамбія, Гвінея, Гвінея-Бісау, Гаїті, Ліберія, Мадагаскар, Малаві, Малі, Мозамбік, Непал, Нігер, Руанда, Сан-Томе і Прінсіпі, Сьєрра-Леоне, Соломонові Острови, Таджикистан, Того і Ємен.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті