Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Wizz Air звільнить п'яту частину працівників, тим, хто залишиться – скоротить зарплати

Wizz Air звільнить п'яту частину працівників, тим, хто залишиться – скоротить зарплати

Лоукост намагається пом’якшити вплив пандемії коронавірусу

Wizz Air звільнить п'яту частину працівників, тим, хто залишиться – скоротить зарплати
фото www.flickr.com/photos/bradley_at_egsh/49730376888/

Угорський лоукост Wizz Air повідомив про свої плани скоротити штат компанії та зарплати працівникам для того, щоб пом’якшити вплив пандемії коронавірусу. Про це повідомляє FT.

Перевізник також попередив, що прибуток за фінансовий рік, який добіг кінця у березні, буде нижчим за прогнозований на 70-80 млн євро.

В компанії розповіли, що мають намір скоротити близько 1000 співробітників (19% від загальної кількості персоналу). Окрім того, в короткостроковій перспективі очікуються подальші міри по звільненню працівників у зв’язку з обмеженнями на перельоти, впровадженими країнами через коронавірус.

Видання повідомляє, що зарплатня головного виконавчого директора Йожефа Вараді, ради директорів та вищого керівництва буде зменшена на 22%, в той час як оплата пілотам, бортпровідникам та іншим працівникам – на 14%.

Наразі лоукост використовує всього 3% своєї продуктивності, яка була досягнута до епідемії коронавірусу.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) підрахувала, що третина працівників із загальної кількості у 2,7 млн робочих місць галузі була скорочена, або їх робота була призупинена.

Минулого тижня Lufthansa, друга за величиною авіакомпанія в Європі, попередила, що на відновлення світової авіатранспортної галузі піде кілька років. Раніше цього місяця авіаперевізник закрив свій лоукост Germanwings.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті