Данон в Україні долучається до соціальної кампанії «Підтримую Лікарів»

Данон в Україні долучається до соціальної кампанії «Підтримую Лікарів»

Компанія протягом квітня-травня передасть лікарям 10 тон продукції власного виробництва та виділить 500 тисяч грн на закупівлю засобів захисту для лікарів

Данон в Україні долучається до соціальної кампанії «Підтримую Лікарів»
Фото: danone.ua

Компанія Данон в Україні з 31 березня розпочала надання підтримки лікарям, задіяним у боротьбі з коронавірусною інфекцією, та планує в рамках цієї програми протягом квітня-травня передати медичним закладам  10 тон продукції власного виробництва та виділити 500 000 грн на закупівлю засобів захисту для лікарів. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Вже з кінця березня в Києві, Кременчуці та Херсоні було розпочато взаємодію з інфекційними лікарнями, інфекційними відділеннями клінічних лікарень, а також деякими службами швидкої допомоги з метою підтримки медичних працівників продуктовими наборами виробництва Данон», – сказано в повідомленні.

На сьогодні до мережі постачання в рамках даної програми залучені Олександрівська міська клінічна лікарня міста Києва, Обласна інфекційна лікарня в місті Херсон, Інфекційне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчук» та Інфекційне відділення дитячої міської лікарні в місті Кременчук, а також Станція екстреної медичної допомоги в місті Кременчук. В Києві до програми також наразі долучаються Міська клінічна лікарня №4 Солом’янського району та Міська клінічна лікарня №9 Шевченківського району. 

В рамках програми допомоги, яка триватиме протягом квітня-березня, буде надано всього 10 тон молочної та кисломолочної продукції виробництва компанії Данон в Україні. Крім того, компанія прийняла рішення про виділення бюджету у розмірі 500 000 грн для закупівлі необхідних засобів захисту, що потрібні для безпечного виконання лікарями своїх щоденних обов’язків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті