Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Фонд держмайна заявив про рейдерське захоплення ДП ОГХК

Фонд держмайна заявив про рейдерське захоплення ДП ОГХК

Фонд закликає ЗМІ та громадськість на місце події

Фонд держмайна заявив про рейдерське захоплення ДП ОГХК
Фото: umcc.com.ua

Фонд держмайна повідомляє про рейдерське захоплення державного підприємства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК). Про це йдеться в дописі Фонду в Facebook.

«Зараз відбувається рейдерське захоплення державного підприємства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія»! Закликаємо журналістів на місце події: Київ, вулиця Миколи Грінченка, 4 (бізнес-центр «Горизонт парк»)», – сказано в повідомленні.

Як відомо Mind, колишній менеджмент підприємства через суд відновив свої повноваження та увійшов в приміщення підприємства, де вже працювало нове, призначене Фондом держмайна, керівництво. 

«Наразі, прикриваючись рішенням суду, старий менеджмент фактично захопив приміщення головного офісу Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, не допускаючи до управління новопризначених менеджерів», – повідомив заступник директора департаменту комунікацій Фонду держмайна України Микола Ганіч у коментарі hromadske.

За його словами, до офісу держпідприємства прибули представники Фонду державного майна. Вони також звернулися до правоохоронних органів, аби ті надали правову оцінку діям колишнього керівництва ОГХК.

Рішення суду, яке скасовує рішення про звільнення колишнього менеджменту цього державного підприємства, Фонд державного майна планує оскаржити. Там зазначають, що це рішення суд ухвалив напередодні, 16 квітня.

Нагадаємо: ОГХК має 15 потенційних покупців, деякі з них вже підписали документи для ознайомлення з інформацією про підприємство, конкурс з приватизації ОГХК запланований на кінець травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті