Німеччина надасть Україні обладнання для гасіння пожеж у Чорнобилі

Німеччина надасть Україні обладнання для гасіння пожеж у Чорнобилі

ДСНС України отримає близько 15 км пожежних рукавів і автоцистерну, обладнану для лісових і рослинних пожеж, а також дозиметри для вимірювання радіоактивності

Німеччина надасть Україні обладнання для гасіння пожеж у Чорнобилі
фото www.facebook.com/MNS.GOV.UA

Німеччина передасть Україні обладнання для гасіння лісових пожеж навколо Чорнобильської АЕС.  Мова йде про 80 дозиметрів для вимірювання радіоактивності та близько 15 км пожежних рукавів. Крім того, проводиться закупівля пожежної автоцистерни, спеціально обладнаної для лісових та рослинних пожеж. Допомога складає 230 000 євро, повідомило посольство ФРН а Україні.

«Ми раді чути, що гасіння пожеж проходить успішно завдяки масштабному задіянню підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, – сказала посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен. – Щоб підтримати і захистити відважних вогнеборців у їхній боротьбі, ми швидко відреагували і, за погодженням з ДСНС, закупили дозиметри, пожежні рукави та пожежну машину».

Від імені федерального уряду ДСНС отримала минулого тижня для боротьби з COVID-19 захисні маски, захисні костюми, а також переносні дезинфікуючі апарати на суму 175 000 євро.

У ДСНС повідомили, що станом на ранок 18 квітня, у зоні відчуження та обов'язкового відселення спостерігається тління пеньків, залишків деревини, повалених сухих дерев, а також торф’яників. Пожежі зараз гасять на Житомирщині.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло