Захворіло у світі
10,694,288
Померло у світі
516,210
Вилікувалось у світі
5,480,394
Захворіло в Україні
45,887
Померло в Україні
1,185
Вилікувалось в Україні
20,053
Одягнутий в поліцейську форму нападник застрелив щонайменше 16 осіб в Канаді

Одягнутий в поліцейську форму нападник застрелив щонайменше 16 осіб в Канаді

Поліція намагалась знешкодити нападника протягом 12 годин

Одягнутий в поліцейську форму нападник застрелив щонайменше 16 осіб в Канаді
фото twitter.com/RCMPNS

В результаті стрілянини в канадській провінції Нова Шотландія загинули щонайменше 16 осіб, в тому числі співробітниця поліції, передає ВВС.

Підозрюваного у нападі ліквідували. Зазначається, що він переодягнувся в поліцейську форму і пересувався на автомобілі, який був схожий на поліцейський.

Напад почався в невеликому прибережному містечку Портапік, коли поліція почала отримувати повідомлення про стрілянину в одному з будинків.

«Коли на місце прибули співробітники поліції, вони виявили кілька жертв в будинку і навколо нього», – сказав представник поліції Нової Шотландії Кріс Лезер. Кілька будинків у містечку загорілися.

Поліція намагалася знешкодити нападника протягом 12 годин. Місцевим жителям рекомендували не покидати свої будинки.

Повідомляється, що стрілок пересувався між декількома населеними пунктами в Новій Шотландії, тому точне число жертв нападу поки не встановлено.

Місцева поліція повідомила в Twitter, що в нападі підозрюється 51-річний чоловік на ім'я Гебріел Уортман. Він не був співробітником поліції, але був в поліцейській формі і їздив на машині, яка нагадувала поліцейську.

 У соціальних мережах з'явилися фотографії згорілих автомобілів на шосе, де проходила операція по затриманню нападника

«Різниця між його машиною і автомобілями Королівської канадської кінної поліції – це реєстраційний номер. Номер машини підозрюваного – 28B11, він розташований під заднім пасажирським вікном. Якщо ви побачите номер 28B11, негайно зателефонуйте за номером 911», – було сказано в повідомленні канадської поліції.

Прем'єр-міністр Канади назвав напад «жахливою ситуацією», глава уряду Нової Шотландії Стівен Макніл заявив, що це був «один з найбільш безглуздих актів насильства в історії нашої провінції».

Глава канадської поліції Бренда Луцкі повідомила, що під час протистояння поліція вступила в перестрілку з підозрюваним.

За її словами, інцидент поки не розглядається як теракт, і поліція продовжує вивчати мотиви підозрюваного. Вона додала, що на початку нападу у нього, можливо, був конкретний мотив, проте потім його дії «стали безладними».

Під час нападу було вбито констебля Хайді Стівенсон, яка працювала в поліції протягом 23 років. «Хайді виконала свій обов'язок і розлучилася з життям, захищаючи тих, кому вона служила», – написав представник поліції Нової Шотландії Лі Бергман.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті