Трампа закликали натиснути на Китай у зв’язку з його обіцянкою закуповувати нафту у США

Трампа закликали натиснути на Китай у зв’язку з його обіцянкою закуповувати нафту у США

Американські виробники нафти обурені, що КНР замість цього наростила імпорт сировини з РФ та Саудівської Аравії

Трампа закликали натиснути на Китай у зв’язку з його обіцянкою закуповувати нафту у США
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/28757578404

Незалежні американські нафтовиробники звернулись до президента США Дональда Трампа із нагадуванням, що Китай надто повільно виконує обіцянку закупити у США енергоресурсів на $52,4 млрд протягом двох років. Про це повідомляє Bloomberg.

Американська рада з розвідки та видобутку закликала адміністрацію Трампа розібратись з КНР.

«Китай придбав мінімальну кількість сирої нафти у США в перші місяці 2020 року, в той час як збільшив – у Саудівської Аравії та РФ, – сказала виконавчий директор ради Енн Бредбері. – Замість того, щоб збільшувати імпорт з таких країн, як Росія та Саудівська Аравія, китайська влада повинна вжити заходів, щоб залишатись у гарних відносинах із США в якості надійного торгового партнера».

Лідери галузі і раніше висловлювали сумніви щодо здатності Китаю виконувати взяті зобов’язання по закупкам енергоресурсів в межах першої фази торгової угоди.

Тепер, коли Росія, Саудівська Аравія та інші великі виробники нафти погодились скоротити обсяги нафтодобування, Трамп шукає способи допомогти місцевим бурильникам.

Як повідомлялось,16 січня Трамп підписав угоду про «першу фазу» торгової угоди з КНР.

Китай пообіцяв додатково закупити у США промислові товари на суму $80 млрд у найближчі два роки, а також збільшити імпорт енергоносіїв більш ніж на $50 млрд.

Трамп раніше заявляв, що може скасувати мита, якщо «США та Китай виконають другу фазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло