Захворіло у світі
12,507,849
Померло у світі
560,460
Вилікувалось у світі
6,890,914
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
США зупинять видачу грінкарт та імміграційних віз щонайменше на 60 днів

США зупинять видачу грінкарт та імміграційних віз щонайменше на 60 днів

Нові обмеження не стосуватимуться тих, хто в’їжджає до країни на тимчасовій основі

США зупинять видачу грінкарт та імміграційних віз щонайменше на 60 днів
фото www.flickr.com/photos/eppujensen/26312813543

Президент США Дональд Трамп оголосив, що потік іммігрантів у США буде призупинений щонайменше на 60 днів. Як повідомляє CNN, він уточнив, що це розпорядження не вплине на працівників, які в’їжджають в країну на тимчасовій основі.

Президент додав, що відповідний наказ буде підписаний в середу, 22 квітня. Трамп зазначив, що в кінці періоду перегляне це розпорядження та вирішить чи варто його продовжувати.

На думку американського лідера, такий крок матиме позитивні економічні наслідки та «захистить американських робітників».

«Призупинивши імміграцію, ми допоможемо безробітним американцям стати першими в черзі на роботу, – сказав Трамп. – Було б неправильно та несправедливо, якби американці, звільнені через коронавірус, були замінені новими іммігрантами. Спочатку треба потурбуватись про американських працівників».

Це рішення, як повідомляє СNN, може вплинути на десятки тисяч людей, які очікують на імміграцію до США, деякі з яких можуть бути членами родин громадян США. Згідно з даними Міністерства внутрішньої безпеки США,в 2019 році близько 459 000 іноземних громадян, що прибули до США, стали власниками грінкарт, що на 13% менше, ніж в 2018 році.

Ініціатива Трампа викликала подив у низки чиновників.

«Було багато шуму, але реальних змін не відбулось», – сказав оди з чиновників та додав, що більшість робочих віз та заявок на отримання грінкарт призупинений через обмеження, введені у зв’язку з коронавірусом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті