Страхова компанія ARX передала 710 сучасних захисних костюмів Київській міській лікарні №9

Страхова компанія ARX передала 710 сучасних захисних костюмів Київській міській лікарні №9

Також найближчим часом компанія планує передати медикам захисні маски

Цей матеріал також доступний російською
Страхова компанія ARX передала 710 сучасних захисних костюмів Київській міській лікарні №9
Фото: пресслужба ARX

В умовах боротьби з пандемією СOVID-19 найбільше навантаження лягає на медиків. Саме вони виявилися під ударом через багаторічне слабке фінансування охорони здоров'я. Можна налагодити виробництво захисних костюмів і масок, але неможливо за помахом руки збільшити кількість лікарів і медперсоналу.

Всього в Україні понад 6500 інфікованих, п'ята частина – медики. Кожен день одна бригада лікарів йде на самоізоляцію. За даними від 22 квітня 2020 року вірусом хворі вже більше ніж 1200 медпрацівників, медустанови реально стали головними осередками інфекції.

Основна причина невтішних цифр – відсутність засобів захисту. Вітчизняна медицина не справляється без підтримки волонтерів, бізнесу та громадянського суспільства. Саме вони направили сили та засоби на забезпечення медиків найнеобхіднішим – засобами індивідуального захисту, медикаментами, обладнанням і навіть гарячим харчуванням.

Страхова компанія ARX не залишилася осторонь. Розуміючи гостроту проблеми, було прийнято рішення придбати 710 найсучасніших захисних костюмів і передати їх до Київської міської лікарні №9, що є однією з 7 лікарень Києва, які приймають хворих з коронавірусом. Передача костюмів відбулася 22 квітня 2020 року. Також найближчим часом до передачі готуються захисні маски. Загальна сума благодійної допомоги склала 300 000 грн.

Частинки COVID-19 настільки малі, що багато матеріалів вільно їх пропускають, тому для захисту підходить не кожен костюм. На підставі рекомендацій лікарів були придбані захисні костюми MIKROSAFE CA-506 фірми DuPont Tyvek, які відповідають усім санітарним нормам і забезпечують максимальний рівень захисту.

«Ми, як соціально-відповідальна компанія, як громадяни України не можемо стояти осторонь від нагальних проблем суспільства. Ми розуміємо, як важко лікарям, їхні сили не безмежні, а відповідальність колосальна. Тому було прийнято рішення допомогти там, де це найбільш потрібно, і надати медикам належний захист, який вони можуть використовувати прямо тут і зараз. Об'єднавши зусилля громадян, бізнесу та держави ми обов'язково впораємося з хворобою», – зазначив Голова Правління Страхової компанії «ARX» Андрій Перетяжко.

Компанія ARX перевела на віддалену роботу 80% співробітників, усі сервіси та продовжує обслуговувати клієнтів. Встановлено режим чергування в офісах, і необхідна частина співробітників знаходиться на місці, оскільки страхова галузь віднесена до розряду критично важливих, які не можуть припинити свою роботу.

Клієнти без проблем і в офісах, і дистанційно, можуть оформити страховки, зробити оплати та врегулювати збитки. Компанія виконує всі свої зобов'язання за виплатами, виплачуючи клієнтам щодня близько 4 млн грн відшкодування збитків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті