Захворіло у світі
20,456,016
Померло у світі
745,600
Вилікувалось у світі
12,663,206
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
McDonald's і Starbucks тестуватимуть цифровий юань

McDonald's і Starbucks тестуватимуть цифровий юань

Вони увійшли до числа 19 ресторанів і роздрібних магазинів, які будуть брати участь в тестуванні державної криптовалюти Китаю

McDonald's і Starbucks тестуватимуть цифровий юань
фото www.flickr.com/photos/30484765@N05/5391720619/

McDonald's і Starbucks увійшли до невеликого числа компаній, які беруть участь в пілотній програмі тестування майбутнього цифрового юаня. Про це повідомляє CNBC.

Протягом кількох останніх років Народний банк Китаю (PBoC) , центральний банк країни, розробляє цифрову валюту. Наразі відомо дуже мало деталей про неї, але телеканал зазначає, що навряд чи він нагадуватиме біткойн.

Цифровий юань Китаю випускатиме PBoC і основна увага буде приділятись спрощенню та прискоренню здійснення цифрових платежів.

McDonald's, Starbucks і Subway – три американські компанії із 19, які братимуть участь у випробуванні цифрової валюти в Сюнані. Цей район знаходиться в 86 милях на південний-захід від Пекіну в провінції Хебей і є особистим проектом президента Сі Цзіньпіна, який запланував зробити із нього новий економічний центр.  

Телеканал зазначає, що у зв’язку із пандемією з’явилось занепокоєння щодо потенційного зриву планів щодо запуску цифрової валюти, однак ЦБ країни це спростував.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті