Шмигаль підтримав створення комісії з питань розслідування корупції на митниці та в податковій

Шмигаль підтримав створення комісії з питань розслідування корупції на митниці та в податковій

За словами прем'єра, це і є «реальний аудит держави»

Шмигаль підтримав створення комісії з питань розслідування корупції на митниці та в податковій
Денис Шмигаль
Фото: Кабмін

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що підтримує створення Верховною Радою тимчасової слідчої комісії з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб Державної митної та податкової служб упродовж останніх років. Про це прем'єр-міністр повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Це і є реальний «аудит держави», який ми готові проводити разом із народними депутатами. Водночас, я закликаю правоохоронні органи прозоро провести розслідування інформації щодо можливих махінацій у митній та податковій сферах. І поставити крапку в цьому питанні», –  зазначив у дописі Шмигаль.

Очільник уряду підкреслив, що робота митниці та податкової – це, перш за все, питання економічної безпеки країни, тому Кабінет Міністрів ухвалив рішення про звільнення голів служб.

За словами прем'єра, бюджет-2019 показав один із найгірших показників по надходженнях за останні роки, а в 2020 році ситуація не покращилася не лише через коронакризу.

«Сама по собі заміна керівництва мало що змінює. Потрібно більш рішуче впроваджувати інституційні зміни», – наголосив Шмигаль.

Він додав, що зараз уряд перебуває в процесі підбору ефективних команд, які зможуть реалізовувати цю роботу в надскладний час.

Нагадаємо: підставою для створення комісії стала оприлюднена у ЗМІ інформація колишнього міністра фінансів Ігоря Уманського щодо корупційних дій посадових осіб Державної фіскальної, податкової та митної служб України, корупційнійні оборудки яких позбавили державний бюджет доходів у 120 млрд грн на рік.

Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 24 квітня звільнив зі своєї посади очільника Державної митної служби Максима Нефьодова та голову Державної податкової служби Сергія Верланова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло