Захворіло у світі
164,342,171
Померло у світі
3,406,543
Вилікувалось у світі
144,318,293
Захворіло в Україні
2,160,095
Померло в Україні
48,469
Вилікувалось в Україні
1,882,344
Budweiser відтворив легендарну рекламу «Whasssup», адаптувавши її до нинішніх реалій карантину
Реклама

Budweiser відтворив легендарну рекламу «Whasssup», адаптувавши її до нинішніх реалій карантину

Реклама закликає залишатися на зв'язку з близькими людьми в цей непростий час

Этот материал также доступен на русском
Budweiser відтворив легендарну рекламу «Whasssup», адаптувавши її до нинішніх реалій карантину

Budweiser, глобальний бренд компанії AB InBev, відтворив свою легендарну рекламу «Whasssup», присвятивши її сьогоднішнім умовам перебування на карантині. Мета кампанії ― нагадати суспільству про те, як важливо бути уважними до друзів і близьких під час соціальної ізоляції, обумовленої COVID-19.

«Пандемія істотно вплинула на наш звичний спосіб життя ― зокрема, багатьом довелося обмежити спілкування з друзями та рідними. Тому ми вирішили, що настав підходящий момент, щоб нагадати суспільству про необхідність залишатися на зв'язку з близькими. У той же час ми хотіли надати цьому меседжу легкої і ненав'язливої форми, і вибір припав на рекламу Budweiser «Whasssup», що вже стала культовою. Ця кампанія втілює традиційні цінності бренда Bud, нагадуючи про те, як важливо підтримувати один одного навіть на відстані», ― говорить Метью Лідбітер (Matthew Leadbeater), маркетинг-директор бренда Budweiser в Європі.

Кампанія проводиться під хештегом #TogetherAtADistance (#РазомНаВідстані), побачити відеоролик можна в соцмережах AB InBev і Budweiser. Реклама закликає залишатися на зв'язку з близькими людьми в цей непростий час і закінчується меседжем: «Друзі підтримують друзів. Не забувай про своїх»(Buds Support Buds; Check In on Yours).

«В умовах карантину ми найбільше сумуємо за можливістю зустрічатися з нашими близькими та друзями. Ми закликаємо підтримувати зв'язок з друзями на відстані, чому і присвячений оновлений легендарний ролик Bud. Ми сподіваємося, що цей ролик викличе у вас посмішку і вам захочеться подзвонити або написати друзям, щоб дізнатися, як у них справи», ― коментує Анна Руденко, маркетинг-директор компанії AB InBev Efes Україна.

Нагадаємо, що оригінальна реклама дебютувала в 1999 році, перетворивши фразу «Whasssup?» (розм. «Як справи?») у справжній феномен попкультури. Кампанія отримала безліч нагород, у тому числі Гран-прі в Каннах і Grand Clio.

Про AB InBev Efes Україна:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три пивоварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller; локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», Сhill; квасу «Село і люди».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті