Дубілет презентував дашборд із показниками впливу карантину на економіку України
Показники демонструють зміни стану захворюваності, міграційних та демографічних процесів, зайнятості, стану бюджетів та податків

Колишній міністр Кабінету Міністрів, бізнесмен Дмитро Дубілет презентував дашборд щодо впливу карантину на економіку України. Про це ексміністр повідомив на своїй сторінці в Facebook.
«На ньому можна відстежувати вплив карантину на економіку – загалом понад 30 показників, які оновлюються щоденно/щотижня/щомісячно», – сказано в повідомленні.
Як зазначає Дубілет, за показниками ресурсу можна оцінювати зміни стану захворюваності, міграційних і демографічних процесів, зайнятості, бюджету та податків.
На порталі використовуються офіційні дані з 1 жовтня 2019 року.
«Тепер можна не гадати, а точно визначити скільки українців повернулось до країни (463 тис. людей), наскільки впав обсяг продажів взуття та одягу в магазинах (-98,6%), як змінюється кількість безробітних (431 тис. людей) та яка з областей найменше втратила доходів до місцевого бюджету», – наголосив Дубілет.
За його словами дашборд буде функціонувати на період карантину та протягом часу потрібного для відновлення роботи економіки. Незабаром на ньому з’являться нові показники та можливість їх досліджувати більш детально.


Нагадаємо: Дубілет показав на графіку, наскільки зменшилися поїздки українців за кордон.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].