Бельгійців закликали збільшити споживання картоплі фрі під час пандемії

Бельгійців закликали збільшити споживання картоплі фрі під час пандемії

Через падіння попиту на традиційну страву доведеться викинути понад 750 000 тонн картоплі

Бельгійців закликали збільшити споживання картоплі фрі під час пандемії
фото www.flickr.com/photos/roboppy/3593851895

Бельгійців закликають їсти картоплю фрі принаймні два рази на тиждень, оскільки через коронавірусу кризу зіпсується понад 750 000 тонн овочу.

Як повідомляє CNBC, пандемія призвела до надлишку запасів картоплі в маленькій європейській країні, оскільки попит на картоплю фрі – національну страву, яку часто їдять в барах та ресторанах – обвалився на тлі впровадження вимушених карантинних заходів в країні.

Генеральний секретар бельгійської картопляної промисловості Belgapom Ромен Коулс заявив, що близько 750 000 тонн картоплі (достатньо для заповнення 30 000 великих вантажівок), ймовірно, не буде перероблено через пандемію.

За його словами, проблема полягає у падінні попиту в секторі замороженої картоплі, на який припадає близько 75% переробки овочу в країні. По мірі нарощування запасів, зменшились потужності для їх зберігання. Щоб пом’якшити проблему, Belgapom звернувся до бельгійців із закликом збільшити щотижневе споживання картоплі фрі.

«Ми працюємо із супермаркетами, щоб дізнатись, чи можемо ми запустити кампанію, в якій просили б бельгійців допомогти сектору, з’їдаючи картоплю фрі, особливо заморожену, два рази на тиждень під час коронавірусної кризи, – сказав Коулс. – Те, що ми намагаємось зробити, це уникнути харчових відходів».

Він додав, що решта 25% галузі, яка включає у себе виробництво свіжої картоплі та снеків, непогано впорались із ситуацією, оскільки люди почали більше готувати та їсти вдома.

Нагадаємо: Бельгія впровадила загальнонаціональний режим блокування 18 березня. Станом на сьогодні, 28 квітня, в країні зафіксовано 47 334 випадків інфікування та 7 331 смерть від COVID-19.

Як повідомлялось, кількість людей, що заразилися COVID-19 у світі перевищило 3 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті