Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Zoom обрала Oracle, а не Amazon чи Microsoft , в якості свого «хмарного» партнера

Zoom обрала Oracle, а не Amazon чи Microsoft , в якості свого «хмарного» партнера

На кінець 2019 року Amazon мала найбільшу долю ринку хмарних обчислень

Zoom обрала Oracle, а не Amazon чи Microsoft , в якості свого «хмарного» партнера
фото DR

Компанія Zoom обрала Oracle для своєї хмарної інфраструктури, оминувши світових лідерів – Amazon Web Services, хмарну платформу Alphabet і  Azure от Microsoft. Як повідомляє CNBC, умови угоди не розголошуються.  

«За останній час ми спостерігаємо значне зростання, більше ніж коли-небудь було для нашого бізнесу, що вимагає значного збільшення наших сервісних потужностей. Ми вивчили декілька платформ і хмарна інфраструктура Oracle зіграла важливу роль в швидкому розширенні наших можливостей та задоволені потреб наших нових користувачів», – заявив гендиректор Ерік Юань.

Пандемія коронавірусу підштовхнула багато компаній та освітніх закладів до дистанційної роботи. Компанія з виробниутва програмного забезпечення для відеоконференцій минулого тижня заявила, що кількість її щоденних користувачів перевищила 300 млн осіб у порівнянні з 200 млн кілька тижнів тому.

Телеканал зазначив, що такий вибір Zoom є дивним. За даними дослідницької компанії Canalys, станом на кінець 2019 року Amazon мала найбільшу долю ринку хмарних обчислень з 32,4%, за нею слідують Microsoft (17,6%) та Google (6%).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті