AB InBev Efes Україна допомагає українським областям боротися з COVID-19

AB InBev Efes Україна допомагає українським областям боротися з COVID-19

Компанія закупила апарати ШВЛ для лікарень Харкова, Миколаєва та Чернігова

AB InBev Efes Україна допомагає українським областям боротися з COVID-19
фото www.facebook.com/ABInBevEfesCareer.UA

Компанія AB InBev Efes Україна закупила апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) для лікарень у своїх домашніх регіонах ― Харкові, Чернігові та Миколаєві.

Як повідомляється на сайті компанії, два таких апарати спрямовані до Миколаївської області (Первомайської центральної районної лікарні та Миколаївської обласної клінічної лікарні), а також по одному ― в Харківську обласну клінічну інфекційну лікарню та Чернігівську міську лікарню №2.

«Коронавірус став для світу справжнім викликом. Зараз принцип нашої компанії «Об'єднувати людей, щоб зробити світ кращим» особливо актуальний, адже тільки разом ми зможемо подолати це випробування. У такій складній ситуації найголовніше ― підтримувати тих, хто навколо, і піклуватися про них», ― коментує Дмитро Шпаков, президент компанії AB InBev Efes.

Крім того, як повідомляється, компанія направить у лікарні 400 комплектів захисних костюмів і 1140 масок (FFP2).

AB InBev Efes Україна підтримує і українських медиків, які борються з поширенням коронавірусу. В рамках соціальної ініціативи #ПідтримуюЛікарів компанія разом з національною мережею ресторанів MAFIA забезпечує гарячими комплексними обідами медиків у Києві, Харкові, Чернігові та Дніпрі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті