Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Кабмін пояснив, на яких умовах відправить українських заробітчан за кордон

Кабмін пояснив, на яких умовах відправить українських заробітчан за кордон

Головна вимога – легальне працевлаштування на термін від 3 місяців і соціальні гарантії

Кабмін пояснив, на яких умовах відправить українських заробітчан за кордон
фото kmu.gov.ua

Уряд готовий до перемовин з європейськими країнами, які висловлять бажання офіційно запросити українських робітників на сезонні роботи.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі 29 квітня з послом Євросоюзу в Україні Матті Маасікасом та тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.

«Важливою передумовою є легальне працевлаштування строком від 3 місяців із дотриманням усіх соціальних гарантій та належних умов праці українців. Координацію цієї роботи буде здійснювати урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції», – йдеться в повідомленні прем’єра у його офіційному телеграм-каналі.

Він наголосив, що станом на даний момент Уряд не отримував офіційних звернень від інших країн, окрім Фінляндії.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів тимчасово заборонив українцям виїжджати за кордон з метою роботи, зберігши можливість залишити країну через наземні пункти пропуску тільки для відвідування родичів, котрі проживають у країнах Євросоюзу.

Як повідомлялося, МАУ 29 квітня скасувала рейс PS1118 Київ-Лондон через заборону Державної авіаслужби України. Рейс був організований для доправлення до Великобританії на роботу українських громадян, які мають довгостроковий контракт з роботодавцем за кордоном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті