Захворіло у світі
10,945,600
Померло у світі
523,035
Вилікувалось у світі
5,797,206
Захворіло в Україні
46,763
Померло в Україні
1,212
Вилікувалось в Україні
20,558
«Укравтодор» підписав меморандум про створення робочих місць для заробітчан

«Укравтодор» підписав меморандум про створення робочих місць для заробітчан

Документ закріплює мінімальну заробітну плату для дорожніх спеціальностей на рівні 9 670 грн на місяць

«Укравтодор» підписав меморандум про створення робочих місць для заробітчан
Фото: ipress.ua

«Укравтодор» у присутності президента Володимира Зеленського підписав меморандум з учасниками ринку щодо захисту прав працівників дорожнього господарства та створення нових робочих місць. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

«Умова – забезпечення мінімальної заробітної плати для всіх людей, які будуватимуть дороги, – це дуже правильно. Як і медстрахування. Це зробить сферу будівництва доріг більш привабливою для працівників. Людям не треба буде їхати за кордон у пошуках роботи», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова Зеленського.

Меморандум передбачає офіційне працевлаштування для всіх працівників компаній дорожньої галузі, забезпечення медичного страхування для всіх робітників, закріплення мінімальної заробітної плати для дорожніх спеціальностей на рівні 9 670 грн на місяць.

За прогнозами «Укравтодору», для виконання плану щодо оновлення понад 4 тис. км державних доріг у 2020 році дорожня галузь має додатково залучити більш як 38 тисяч дорожніх спеціалістів.

Ще близько 120 тисяч робочих місць буде створено у супутніх галузях: на ринку проектувальних та інжинірингових послуг, матеріального виробництва й обслуговування. Також очікується зростання зайнятості у сфері придорожньої інфраструктури.

За словами голови «Укравтодору» Олександра Кубракова, на сьогодні в дорожній галузі середня заробітна платня становить 16-17 тисяч грн.

«До кінця року ще більше компаній перетнуть цю межу щодо зарплат своїх робітників. Тоді Україна стане більш конкурентоспроможною порівняно з сусідніми країнами. Спеціалістам цих професій просто не буде сенсу їхати в інші країни», – зазначив Курбаков.

Нагадаємо: Укрексімбанк та «Укравтодор» уклали угоду щодо надання першого траншу фінансування на оновлення доріг у обсязі 5,782 млрд грн, загальна сума фінансування становитиме 19,3 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті