Facebook та Viber готові сплачувати ПДВ в Україні – Гетманцев

Facebook та Viber готові сплачувати ПДВ в Україні – Гетманцев

За прогнозами очільника податкового комітету, тільки від рекламних послуг бюджет отримає додатково 3 млрд грн на рік

Facebook та Viber готові сплачувати ПДВ в Україні – Гетманцев
Данило Гетманцев
Фото: 24tv.ua

Представники міжнародних корпорацій Facebook та Viber погодились сплачувати податок на додану вартість для електронних послуг в Україні. Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв'ю БізнесЦензор.

«Ми з Facebook зустрічалися і з Viber зустрічалися. Вони готові це робити (сплачувати ПДВ – Mind). Facebook заявив, що він сплачує ПДВ в 20 юрисдикціях і він готовий робити це тут. У них є готові інструменти для цього», – наголосив Гетманцев.

За його словами, державний бюджет додатково отримає від рекламних послуг 3 млрд грн на рік.

«І цей ринок постійно зростає, бо відбувається перетік від класичної реклами до електронної. А ми ще маємо фільми, інформацію, ігри тощо»,  – зазначив нардеп.

Законопроєкт щодо оподаткування податком на додану вартість електронних послуг №2634 авторства Гетманцева був внесений до Верховної Ради 19 грудня 2019 р. Зокрема, нардеп пропонує парламенту обкласти в Україні 20% податком послуги таких компаній, як Google, Facebook, Apple, Netflix, Alibaba тощо.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що надання компаніями нерезидентами електронних послуг для фізосіб, які не мають статусу суб'єкта господарювання, не дозволяє ефективно реалізувати правила оподаткування ПДВ, що призводить до втрат державного бюджету та створює неконкурентне середовище для резидентів-платників.

Источник: https://biz.censor.net.ua/r3193080

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло