General Electric скоротить 13 000 співробітників з підрозділу авіабудування

General Electric скоротить 13 000 співробітників з підрозділу авіабудування

Загалом у компанії працює 52 тисячі працівників

General Electric скоротить 13 000 співробітників з підрозділу авіабудування
фото DR

Американський концерн General Electric скоротить приблизно 13 000 співробітників підрозділу, що займається виробництвом авіаційних двигунів. GE повідомила співробітникам, що планує скоротити 25% глобального штату свого авіаційного підрозділу в найближчі місяці, передає FinMarket.

Компанія скорочує витрати на тлі негативних наслідків пандемії коронавірусу для авіаційної галузі.

Підрозділ, в якому на кінець 2019 року працювало близько 52 000 чоловік, виробляє двигуни для Boeing і Airbus. Його найбільші покупці скоротили виробництво на тлі припинення польотів сотень літаків у зв'язку з обмеженнями на пересування через пандемію коронавірусу.

У березні компанія повідомила про плани скоротити приблизно 10% співробітників в авіабудівному підрозділі, які працюють в США, тобто близько 2500 чоловік.

GE минулого тижня відзвітувала про падіння виручки в першому кварталі на 8% через скорочення доходів у сфері випуску комплектуючих для авіації. Компанія скоротить операційні витрати більш ніж на $2 млрд, а також зарезервує кошти в розмірі $3 млрд, щоб пом'якшити негативні наслідки пандемії.

За місяць до цього повідомлялося, що США надали ліцензію General Electric на продаж двигунів для нового китайського літака.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло