«Нафтогаз» створив власну бурову компанію «Нафтогаз Дріллінг»

«Нафтогаз» створив власну бурову компанію «Нафтогаз Дріллінг»

Статутний капітал нової компанії – 1 млн грн, одноосібним власником є «Укргазвидобування»

«Нафтогаз» створив власну бурову компанію «Нафтогаз Дріллінг»
Фото: shalegas.in.ua

Компанія «Укргазвидобування», що входить до групи НАК «Нафтогаз України», заснувала ТОВ «Нафтогаз Дріллінг», основним видом діяльності якого стане буріння. Про це повідомляє галузеве видання enkorr із посиланням на дані Єдиного реєстру юридичних осіб Міністерства юстиції.

Як зазначається в повідомленні, компанія «Нафтогаз Дріллінг» була створена 16 квітня в рамках трансформації корпоративної структури «Нафтогазу». 

Нову компанію очолив співробітник департаменту буріння «Укргазвидобування» Андрій Делітканіч. Статутний капітал нового підприєства становить 1 млн грн, одноосібним власником «Нафтогаз Дріллінг» виступає «Укргазвидобування».

Нагадаємо: «Нафтогаз» залучив інвестора Expert Petroleum для збільшення видобутку газу на виснажених родовищах, компанія інвестує 1 млрд грн протягом перших п'яти років.

Детальніше про те, на чому сфокусувався «Нафтогаз» та чого від нього очікують закордонні партнери, читайте в матеріалі MindПісля карантину: як нова реальність змінює стиль роботи «Нафтогазу України».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті