Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Nissan змінює стратегію: відходить з Європи і переорієнтовується на інші ринки

Nissan змінює стратегію: відходить з Європи і переорієнтовується на інші ринки

При цьому компанія не планує повністю залишати європейський ринок

Nissan змінює стратегію: відходить з Європи і переорієнтовується на інші ринки
Nissan Leaf
фото DR

Японська автомобільна компанія Nissan Motor послабить своє представництво в Європі, щоб зосередитися на Сполучених Штатах, Китаї та Японії в рамках оновлення своєї стратегії. Про це агентству Reuters повідомили джерела, обізнані з планами компанії.

«Nissan Motor планує відступити з Європи та інших країн і перенести фокус на ринки США, Китаю і Японії», – повідомило агентство.

Новий план розвитку буде представлений 28 травня, уточнюють джерела. Уточнюється, що трирічний план розвитку Nissan передбачає розширення дилерської мережі та оновлення лінійки автомобілів. При цьому компанія не планує повністю залишати європейський ринок.

«Зосередження на трьох основних ринках не означає повного виходу з інших країн... Nissan постарається зберегти свою присутність в Європі завдяки активним зусиллям з продажів позашляховиків Qashqai і Juke», – пише агентство.

Крім того, компанія планує розширити кооперацію з партнерами по альянсу – Mitsubishi і Renault. Mitsubishi буде більше займатися технологіями підключених гібридних автомобілів (плагін-гібрид) і занятті лідируючих позицій на азіатських ринках крім Китаю та Японії, тоді як французька компанія зосередитися на розвитку технології електромобілів і своєму пріоритетному ринку – Європі.

Як відомо, екс-главу Nissan Карлоса Гона було заарештований в Токіо в листопаді 2018 року. Його підозрюють у нецільовому витрачанні коштів коштів і введенні інвесторів і завищенні розмірів його винагороди. За даними японського телеканалу NHK, Гон планував отримати після виходу на пенсію близько $71 млн бонусів.

У березні Гон був звільнений під заставу в розмірі $8,93 млн і відправлений під домашній арешт. В кінці грудня 2019 року Гон втік з Японії в Бейрут, де пізніше був допитаний за ордером Інтерполу. У січні Гону заборонили залишати Ліван.

Як повідомлялося, Nissan хоче відсудити у свого екс-очільника Карлоса Гона $90 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті